NAWIGACJA

 • WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

  WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

                Mimo ciepłej aury i braku śniegu tradycyjnie, 6 grudnia pojawił się w naszej szkole Święty Mikołaj. Podczas spotkania, dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie kl. I – III śpiewali Mikołajowi piosenki i recytowali tematyczne wiersze, za co Mikołaj obdarowywał je prezentami. Poczciwy staruszek nie zapomniał również o młodzieży z klas IV – VIII. Także i dla nich znalazły się niespodzianki. Dzięki wizycie niespodziewanego gościa Mikołajkowy Dzień upłynął w naszej placówce w miłym, świątecznym nastroju.

 • PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TEATRALNYCH „NA SZKOLNEJ SCENIE” DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z GMINY RADZYŃ PODLASKI

  PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TEATRALNYCH „NA SZKOLNEJ SCENIE” DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z GMINY RADZYŃ PODLASKI

  Regulamin Przeglądu Zespołów Teatralnych „Na szkolnej scenie” dla szkół podstawowych z Gminy Radzyń Podlaski

  Pobierz w formacie pdf

   
   
   
   
 • SPOTKANIE Z PAPUGAMI

  SPOTKANIE Z PAPUGAMI

                16 listopada 2018r. odwiedziły nas przemiłe papugi: Ara i Kiki. Papugi przyjechały do naszego kraju z Brazylii i Indonezji. Wraz z papugami przyjechał do naszej szkoły ich właściciel, który pięknie opowiadał o zwyczajach tych ptaków na wolności i opiece nad nimi w domu. Ptaszki zachowywały się swobodnie pokazując przy tym różne wyuczone sztuczki. Pod koniec spotkania nie było osoby w szkole, która nie chciałaby choćby jednego takiego ptaka mieć pod swoją opieką w domu. Spotkanie to było żywą lekcją przyrody i dostarczyło uczniom wielu niezapomnianych wrażeń. 

 • ŚNIADANIE DAJE MOC

  ŚNIADANIE DAJE MOC

                8 listopada 2018 r. dzieci z klas I-III i oddziału przedszkolnego włączyły się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc” organizowanej w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Akcja miała na celu zwiększanie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka. Wspólnie przygotowany i spożyty posiłek połączony był z przypomnieniem wszystkim ważnej roli śniadania. W przygotowaniach wsparli nas rodzice naszych uczniów. Dzięki nim na naszych szkolnych stolikach znalazły się kolorowe kanapki, przeróżne sałatki warzywno-owocowe. Nie zabrakło również soków i nabiału.
              Akcja dała uczniom nie tylko wspaniałą zabawę, ale również szansę na integrację grupy. Koordynatorkami były panie: Iwona Koczkodaj, Aneta Oworuszko i Iwona Martyniuk.

 • ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

  ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

               9 listopada 2018 r. w  przededniu 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę odbyła się w naszej szkole  uroczysta akademia. Jej celem było przybliżenie  społeczności szkolnej wydarzeń i ludzi, którzy mieli wielki wpływ na powstanie niepodległego państwa polskiego. Program artystyczny został przygotowany przez uczniów klas VI-VIII pod kierunkiem p. Andrzeja Dyczko i p. Iwony Martyniuk. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 11.11 odśpiewaniem czterech zwrotek hymnu państwowego. Następnie został zaprezentowany program poetycko - muzyczny "Ta, co nie zginęła" przepojony treściami patriotycznymi, w którym zostały przypomniane ważne wydarzenia historyczne związane z upadkiem Polski w XVIII wieku i walką o niepodległość. Pięknie odśpiewane pieśni patriotyczne („Rota”, „Rozkwitały pąki białych róż”, „Wojenko, wojenko”, „Pierwsza kadrowa”, „Marsz, marsz Polonia”) oraz wiersze obrazujące etapy walk narodu polskiego o niepodległość, wprowadziły zebranych w podniosły nastrój  tych listopadowych dni. Na niepowtarzalną atmosferę  tego radosnego dnia miały też wpływ piękne dekoracje w klasach i na korytarzu szkolnym. 

            Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli również w marszu z okazji 100 Lecia Niepodległości Polski w Radzyniu Podlaskim, podczas którego złożyli kwiaty pod Pomnikiem Niepodległości.

 • 100 DĘBÓW NA STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI

  100 DĘBÓW NA STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI

                W dniu 6 listopada w naszej szkole miała miejsce bardzo uroczysta chwila mająca na celu uczczenie 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Po krótkim przypomnieniu historycznych wydarzeń jakie miały miejsce przed wiekiem w naszym państwie na terenie przylegającym do budynku szkoły posadzone zostały przez uczniów młode drzewka. Dęby są drzewami długowiecznymi więc stanowić będą żywy symbol niezłomnego trwania naszego państwa - Polski. Jeszcze długo ich obecność przy szkolnym budynku przypominać będzie o tej doniosłej rocznicy i wydarzeniach, które umożliwiły Polsce ponowny powrót na mapy świata po 123 latach niewoli. 

 • DZIEŃ ZE ŚWIĘTYMI

  DZIEŃ ZE ŚWIĘTYMI

              31 października był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Był to Dzień ze Świętymi. Okazją ku temu była przypadająca 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych. Aby uczcić świętych patronów, uczniowie naszej szkoły przebrali się za wybranych przez siebie świętych. Przygotowali również krótkie prezentacje postaci. Były to prezentacje w formie wiersza, krótkiej historii, piosenki, a nawet gry na instrumencie. Przedstawienie postaci przeplatane było śpiewem piosenek i wspólną zabawą. Najpiękniejsze kreacje i prezentacje postaci zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami. Wszystkie dzieci otrzymały obrazki świętych i słodkie upominki od pani dyrektor, Tego dnia w naszej szkole gościli święci: św. Jerzy, św. Agnieszka, św. Jadwiga, św. Jan Paweł II, św. Anna, Najświętsza Maryja Panna , św. Kinga św. Weronika, św. Maria Magdalena, św. Kinga, św. Franciszek, św. Jan Chrzciciel, św. Józef, św. Cecylia, całe rzesze Aniołów oraz św. Anastazja prezentowana przez panią dyrektor.
              Wszystkim dzieciom dziękujemy za wspólną zabawę, a rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów. Uroczystość zorganizowała i prowadziła pani Dorota Kowalska.

  Zobacz jak świętowaliśmy DZIEŃ ZE ŚWIĘTYMI  w naszej szkole....

 • ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "DYKTANDO PAPIESKIE"

  ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "DYKTANDO PAPIESKIE"

               Z okazji Dnia Papieskiego oraz 40- rocznicy wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową został przeprowadzony w naszej szkole konkurs –Dyktando Papieskie. Konkurs odbył się dnia 18 października 2018r. w dwóch kategoriach:
  1.Klasa IV-V ( wzięło udział 6 uczniów)
  Nagrodzeni zostali:
  I miejsce: Gabriela Piecko
  II miejsce: Klaudia Kowalska
  III miejsce: Julia Michalak
  2.Klasa VI,VII i VIII ( wzięło udział 9 uczniów)
  Nagrodzeni zostali:
  I miejsce: Karolina Szelech
  II miejsce: Martyna Belniak
  III miejsce: Maciej Michalak
  Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody.
  Konkurs przygotowała i przeprowadziła pani Dorota Kowalska we współpracy z panią Katarzyną Zesiuk.

   

 • WYCIECZKA DO RADZYNIA PODLASKIEGO

  WYCIECZKA DO RADZYNIA PODLASKIEGO

                       W dniu 11 października uczniowie klas 0 – VIII wzięli udział w wycieczce do Radzynia Podlaskiego. Klasy młodsze udały się do Urzędu Gminy Radzyń Podlaski na spotkanie z Wójtem Gminy panem Wiesławem Mazurkiem, który przybliżył zebranym funkcjonowanie i zadania urzędu. Starsi uczniowie w radzyńskiej oranżerii obejrzeli spektakl Teatru Artens pt. „Skąd nasz ród”, natomiast młodsi „Opowieści z naszego dzieciństwa”. Następnie zwiedzili Radzyń Podlaski - podziwiali pięknie odnowioną część Pałacu Potockich, przespacerowali się ścieżką rowerową nad zalew, obejrzeli domki dla książek i poznali ich historię. Młodsze dzieci nie omieszkały pobawić się na placu zabaw. Klasa VII i VIII odwiedziła Izbę Regionalną w Przedszkolu Miejskim „Jedyneczka”. Pani dyrektor Anna Niewęgłowska z chęcią pokazała eksponaty obrazujące życie ludzi w dawnych czasach. Kolejnym punktem był posiłek w Pizzerii Gryzli. Każdy z apetytem posilił się ulubioną pizzą. Ostatnim akcentem wycieczki była wizyta w lodziarni. Wszyscy zadowoleni z miło spędzonego czasu wrócili do domów.

 • ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

  ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

                Dnia 15 października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybył Wójt Gminy Radzyń Podlaski pan Wiesław Mazurek, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Monika Gil, nauczyciele i pracownicy szkoły. Część artystyczną pod kierunkiem p. Agnieszki Domańskiej i p. Iwony Martyniuk zaprezentowały uczennice klasy IV, V, i VI. Były przemówienia, wiersze i humorystyczne scenki traktujące o szkole. Wiele ciepłych słów i życzeń padło z ust pana Wiesława Mazurka i pani dyrektor Violetty Pasztaleniec. Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wręczenia nagród i odznaczeń. Nagrodę Wójta Gminy Radzyń Podlaski otrzymała pani dyrektor Violetta Pasztaleniec, nagrody dyrektora następujący nauczyciele i pracownicy: p. Agnieszka Domańska, p. Iwona Koczkodaj, p. Jolanta Ferenc-Cisar, p. Jolanta Oniszczuk, p. Dorota Kowalska, p. Andrzej Dyczko, p. Aneta Oworuszko, p. Katarzyna Zesiuk, p. Renata Kościańczuk, p. Renata Jędruszczak i p. Marcin Kowalski.

 • WYCIECZKA DO WARSZAWY DO CENTRUM NAUKI "KOPERNIK"

  WYCIECZKA DO WARSZAWY DO CENTRUM NAUKI "KOPERNIK"

                W dniu 14 września uczniowie naszej szkoły wyruszyli na wycieczkę do Warszawy. Odbyła się ona w ramach realizacji działań projektu "Wyższa jakość nauczania w Gminie Radzyń Podlaski". Na początku uczestnicy obejrzeli film 3D "Na skrzydłach marzeń", którego projekcja odbyła się w planetarium. Następnie uczniowie po przejściu do Centrum Nauki Kopernik mogli wykonać masę ciekawych obserwacji i eksperymentów naukowych. Prezentowane wystawy dostarczyły uczniom dużo ciekawych wrażeń. Następnie odbył się spacer po Warszawskim Starym Mieście. Szczególnie ciekawymi oglądanymi zabytkami były: Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta, pomniki Jana Kilinskiego i Małego Powstańca. Po spacerze ulicami Warszawy uczniowie udali się na obiad, Po posiłku, już wieczorem uczniowie wrócili do domów zmęczeni ale zadowoleni z miło i ciekawie spędzonego czasu.

 • UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

  UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

                 W dniu 3 września odbyła się w naszej szkole uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019. W tym roku szkolnym nauka odbywać się będzie nie w dotychczasowym budynku zabytkowego pałacu ale w Domu Ludowym. Pomieszczenia w nowym budynku zostały odnowione i zaadoptowane na potrzeby szkoły. Na rozpoczęciu roku szkolnego obecny był się wójt Wiesław Mazurek, który wyjaśnił zebranym rodzicom oraz kadrze pedagogicznej wszystkie powody przeprowadzki. Obiecał w najbliższym czasie rozpoczęcie budowy nowego budynku Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej. Pani dyrektor Violetta Pasztaleniec w swoim wystąpieniu podziękowała rodzicom za pomoc w pracach i nie kryła zadowolenia z tego, że rok szkolny rozpoczyna się w pięknie wyremontowanym i doposażonym budynku. Życzyła wszystkim uczniom owocnej nauki a kadrze pedagogicznej  sukcesów w pracy z młodzieżą. Przypomniała też ważne wydarzenia jakie miały miejsce 1 września 1939 roku, kiedy to dzieci nie poszły do szkół gdyż niemieckie wojska zaatakowały Polskę i w ten sposób rozpoczęła się 2 Wojna Światowa - jak dotąd najtragiczniejsza z wojen. Po uroczystości uczniowie udali się na spotkanie ze swoimi wychowawcami w klasach.

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

  ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

               22 czerwca 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.Gośćmi honorowymi byli:Wójt Gminy Radzyń Podlaski pan Wiesław Mazurek, zastępca Wójta Gminy Radzyń Podlaski pan Ireneusz Bogusz, przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Szwed. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas III-VII pod kierunkiem pani Agnieszki Domańskiej, a uroku dodały piosenki śpiewane w języku angielskim przez uczniów:Martynę Belniak,Krzysztofa Wawryszczuka,Julię Szymecką, Aleksandrę Zwierzchowską,Julię Michalak. Oprócz piosenek mogliśmy posłuchać utworu ,,Hallelujah’’ zagranego na flecie poprzecznym przez Aleksandrę Zwierzchowską oraz utwór ,,Aria’’ który zagrała na gitarze Martyna Belniak. Po występie głos zabrał  Wójt Gminy Radzyń Podlaski, pan Wiesław Mazurek, który życzył wszystkim udanego wakacyjnego wypoczynku. Następnie pani dyrektor Violetta Pasztaleniec wręczyła uczniom dyplomy i wyróżnione świadectwa, dziękując wszystkim za współpracę i zaangażowanie w życie szkoły.

 • WYCIECZKA DO LUBLINA

  WYCIECZKA DO LUBLINA

                12 czerwca 2018 r uczniowie klas młodszych  pojechali na wycieczkę do Lublina. Na początku dzieci obejrzały w Teatrze Muzycznym spektakl pt.,, Kopciuszek,,. Następnie w centrum zabawy ,, Koziołek,, spędziliśmy czas na wspaniałej zabawie. Po szaleństwie posililismy się w McDonald's. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Firleja, gdzie spacerowaliśmy po plaży. Na koniec bawiliśmy się na placu zabaw. Wycieczka wszystkim się bardzo podobała.

   

 • ANGLOMAN 2018

  ANGLOMAN 2018

                 Dnia 8 maja 2018r. w SP w Białce odbył się I Gminny Konkurs Języka Angielskiego ANGLOMAN 2018.  Konkurs był skierowany do uczniów klas IV-VII szkół podstawowych z terenu gminy Radzyń Podlaski i przeprowadzony został z podziałem na czgtery kategorie: kategoria klas czwartych, kategoria klas piątych, kategoria klas szóstych i kategoria klas siódmych. Konkurs trwał 60 minut, zadania sprawdzały wiedzę i umiejętności z zakresu słownictwa, gramatyki i rozumienia tekstu czytanego i zawierały materiał odpowiadający zagadnieniom programowo związanymi z poszczególnymi klasami.

  Naszą szkołę reprezentowali :

  Marlena Jakubowska, uczennica kl. IV

  Aleksandra Zwierzchowska, Julia Szymecka, Martyna Belniak- uczennice kl. V

  Jakub Banach, Karolina Szelech- uczniowie kl. VII

  Uczennica Aleksandra Zwierzchowska otrzymała wyróżnienie w kategorii klas piątych. Serdecznie gratulujemy!!

   

                                                                                      nauczyciel j. angielskiego A. Domańska

 • DZIEŃ DZIECKA 2018

  DZIEŃ DZIECKA 2018

              Dnia 4 czerwca w Szkole Podstawowej w Branicy Radzyńskiej  odbył się Dzień Dziecka, którego tematem przewodnim był sport ,,W zdrowym ciele zdrowy duch''. Od godziny  9.00 uczniowie mieli możliwość skorzystania z dmuchańców, uczniowie Samorządu Uczniowskiego z sekcji rekreacyjno - sportowej oraz część uczniów klasy VI i VII jako opiekunowie poszczególnych stacji nadzorowali zadania wykonywane przez uczniów klas 0- VII. Pan Marek Wojtyczka, nauczyciel fizyki, prezentował uczniom łuk i uczył jak celnie oddać strzał do tarczy. Potem odbyło się  ognisko  z pieczeniem kiełbasek. Na koniec współnej zabawy pani dyrektor Violetta Pasztaleniec wyczytała zawodników z największą ilością punktów otrzymanych w poszczególnych konkurencjach sportowych, jak również tych , którzy brali udział w zabawach sportowych. Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani cukierkami.

  Mamy nadzieję, że ten dzień pozostawił wśród uczestników miłe wrażenia:))

                                                                                       Opiekun SU p. Agnieszka Domańska
 • DZIEŃ ZIEMI 2018

  DZIEŃ ZIEMI 2018

              22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi, którego celem jest popularyzacja postaw ekologicznych oraz uświadamianie wszystkim zagrożeń związanych z rozwojem przemysłu i postępującą urbanizacją. Jak co roku nasza szkoła również i tym razem przyłączyła sie do tych obchodów. W tym roku takie święto w naszej szkole miało miejsce 25 maja.  Zebrani nauczyciele i uczniowie obejrzeli inscenizację i wysłuchali piosenek o treści ekologicznej. Uroczystość przygotowała klasa IV i V pod kierunkiem p. Jolanty Ferenc Cisar.

 • GMINNY KONKURS PIEŚNI MARYJNO- PATRIOTYCZNEJ

  GMINNY KONKURS PIEŚNI MARYJNO- PATRIOTYCZNEJ

                Dnia 23 maja 2018r. miał miejsce Gminny Konkurs Pieśni Maryjno-Patriotycznej w Zespole Szkół w Zabielu. Konkurs odbył się z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Naszą szkołę reprezentował zespół wokalny „Branickie nutki” w składzie: Martyna Belniak, Aleksandra Zwierzchowska i Maciej Kolasa. Zespół „wyśpiewał sobie” I miejsce w kategorii klas IV-VII, wykonując utwory „Jest na świecie miłość” oraz „Piechota”. Uczniów do konkursu przygotowały pani Iwona Koczkodaj i pani Dorota Kowalska.

                Konkurs odbył się pod patronatem Wójta Gminy Radzyń Podlaski pana Wiesława Mazurka. Uczniom serdecznie gratulujemy sukcesu!

 • AKADEMIA Z OKAZJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

  AKADEMIA Z OKAZJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

                W piątek 27 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji zbliżającej się kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klasy V przybyli na uroczystość z przypiętymi biało-czerwonymi kotylionami, aby uczcić tak ważne dla nas wszystkich wydarzenie. Uczniowie klasy piatej pod kierunkiem pana Andrzeja Dyczko zaprezentowali program artystyczny, w którym młodzież przedstawiła - słowem, gestem i piosenką – cenną lekcję historii. Uczniowie mieli okazję popisać się swoim kunsztem recytatorskim i muzycznym.
                Nasi artyści bardzo trafnie przedstawili genezę Konstytucji 3 Maja, która odegrała ogromną rolę w historii naszej Ojczyzny. Przedstawiona przez nich żywa lekcja historii miała na celu przybliżyć tamte wzniosłe wydarzenia związane z uchwaleniem pierwszej w Europie a drugiej na świecie konstytucji. W ten sposób uczniowie wzbogacili wiedzę historyczną młodszych kolegów i koleżanek o tym patriotycznym wydarzeniu. W apelu nawiązano do poszanowania naszych symboli narodowych i zastanawiano się, czym dzisiaj dla Polaków jest wolność, naród i Ojczyzna. Na zakończenie wspólnie odśpiewano hymn państwowy. Prowadzący podziękowali za ciekawy występ, a uczniowie rozeszli się do klas na dalsze zajęcia.
                Apel wzbudził uczucia patriotyczne wśród uczniów i w ciekawy sposób przedstawiał wydarzenia historyczne i teraźniejszość. Przenosząc nas w minione wieki przypomniał karty historii po to, by czerpać z nich siłę, mądrość i wartości.

 • XIII GMINNY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

  XIII GMINNY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO
                 26 kwietnia 2018 roku Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej trzynasty  raz była gospodarzem  turnieju BRD, który jest jednym z kolejnych etapów Ogólnopolskiego Turnieju BRD. Organizatorem turnieju była Dyrektor Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej Violetta Pasztaleniec. Funkcję koordynatora turnieju pełniła pani Iwoną Koczkodaj.
                  Szkoła nawiązała współpracę z Ochotniczą Strażą Pożarną w Branicy Radzyńskiej, a honorowy patronat nad  turniejem objął Wójt Gminy Radzyń Podlaski  Wiesław Mazurek.
                 Turniej otworzyła Dyrektor Szkoły Violetta Pasztaleniec, która przywitała bardzo serdecznie przybyłych uczniów wraz z opiekunami i drużynę strażaków z OSP w Branicy Radzyńskiej Kolonii  z komendantem Jerzym Jakubowskim.
                 W zawodach wzięli udział uczniowie z pięciu  szkół: ZS w Białce, SP w Brzostówcu, ZS w Zabielu, SP w Paszkach i SP w Branicy Radzyńskiej.
                Turniej składał się z czterech konkurencji: testów  jednokrotnego wyboru, toru przeszkód składającego się z dziewięciu elementów, jazdy rowerem po wyznaczonym torze z zachowaniem przepisów ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Nad ostatnią konkurencją czuwali strażacy z OSP w Branicy Radzyńskiej. Oni również zaprezentowali  wyposażenie samochodu strażackiego jednostki OSP w Branicy Radzyńskiej Kolonii.
                 Pierwsze miejsce zajęła  drużyna Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej w składzie:
  Magda Szelech
  Julia Szymecka
  Maciej Michalak
  Krzysztof Wawryszczuk
  Drugie miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół  w Zabielu w składzie:
  Zyta Toczyńska
  Klaudia Zabielska
  Patryk Jesionek
  Bartosz Toczyński
  Trzecie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Paszkach w składzie:
  Zuzanna Domańska
  Zuzanna Niewęgłowska
  Szymon Jucha
  Maciej Niewęgłowski
  Czwarte miejsce - Zespół Szkół w Brzostówcu
  Piąte miejsce – Zespół Szkół w Białce
                Najlepszym  zawodnikiem Turnieju został Krzysztof Wawryszczuk ze Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej.
                Po zakończonych konkurencjach i  słodkim poczęstunku z rąk zastępcy wójta pana Ireneusza Bogusza i pani Dyrektor Violetty Pasztaleniec,  zwycięskie drużyny otrzymały puchary, dyplomy i medale.
                Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!
  Iwona Koczkodaj
   
strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej
  Branica Radzyńska 36A
  21-300 Radzyń Podlaski
 • 83 352 83 56

GALERIA ZDJĘĆ