• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

• Dnia 14 października 2022r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej z udziałem zaproszonych gości: Wójta Gminy Radzyń Podlaski pana Wiesława Mazurka, zastępcy Wójta Gminy Radzyń Podlaski pani Anny Grochoły, Przewodniczącej Rady Gminy Radzyń Podlaski pani Barbary Palicy, Przewodniczącej Rady Rodziców pani Edyty Szwed, emerytowanej nauczycielki pani Jolanty Oniszczuk. Na uroczystości obecni byli nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i rodzice.

Uczniowie klasy V pod kierunkiem pani Agnieszki Domańskiej przygotowali na tę okazję część artystyczną, zaśpiewali uroczyście ,,Sto lat’’. Uczniowie kl. V:  Krystian Kułak, Nikola Rybicka, Kinga Szwed, kl. IV: Anna Kędzierska, kl. VI: Oliwia Olszewska, kl. 7: Gabriela Tchórz, kl. VIII: Julia Michalak pod kierunkiem pani Iwony Martyniuk piosenkami uświetnili ten wyjątkowy dzień. Nauczyciele i pracownicy szkoły dostali od uczniów drobne upominki z życzeniami.

Na zakończenie akademii głos zabrała pani dyrektor Iwona Koczkodaj, która podziękowała wszystkim za zaangażowanie w swoją pracę oraz życzyła wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wręczenia nagród i odznaczeń. Nagrodę Wójta Gminy Radzyń Podlaski otrzymała pani dyrektor Iwona Koczkodaj, pani Jolanta Ferenc-Cisar i pani Aneta Oworuszko. Pani Dyrektor  nauczycielom i pracownikom szkoły wręczyła Nagrody Dyrektora.

• DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASACH I-III

• Dnia 30 września 2022 roku, w klasach I – III obchodzony był ,,Dzień Chłopaka”. Dziewczynki wraz z wychowawczyniami p. Iwoną Martyniuk, p. Anetą Oworuszko i p. Iwoną Koczkodaj sprawiły chłopcom niespodziankę i złożyły im najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyły prezenty. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Następnie panie zaprosiły uczniów do wspólnej zabawy. Wszyscy razem spędzili miło czas przy muzyce i zabawie. To był naprawdę wspaniały dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

• DZIEŃ CHŁOPAKA

• 30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Chłopcy dostali od swoich koleżanek z klas prezenty. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowana została również w naszej szkole dyskoteka oraz robione pamiątkowe zdjęcia w fotoramce specjalnie dedykowanej chłopcom z okazji ich święta.

Opiekun SU dziękuje wszystkim za zaangażowanie.

• SPRZĄTANIE ŚWIATA 2022

• We wrześniu 2022r. nasza szkoła wzięła udział w akcji ,,Sprzątanie świata’’. Głównym celem akcji było rozbudzenie świadomości ekologicznej uczniów i odpowiedzialności za środowisko naturalne. Akcja miała również na celu pokazanie uczniom, że rozwiązaniem problemu zaśmieconego środowiska jest nie tylko coroczna zbiórka  śmieci, lecz głównie zmiana nawyków w codziennym życiu, segregacja i umiejętne gospodarowanie odpadami.
            Uczniowie sprzątali teren wokół szkoły oraz  drogi boczne w Branicy Radzyńskiej w pobliżu budynku szkoły. Czynny udział w tym przedsięwzięciu dał uczniom do zrozumienia, że należy dbać o swoje środowisko oraz czystość otoczenia.
            Opiekun SU dziękuje wszystkim za zaangażowanie.